Güncel

Çankaya Anaokulu

Çankaya Anaokulu

Çalışan anne ve babaların ortak kaygısı iş saatlerinde çocuklarını emanet edecekleri en güvenilir anaokulunu bulmaktır. Bu konuda Esence ailesi her zaman önce çocukların sonra ebeveynlerin yanında olmaya devam eder. Her alanda çocukların kendilerini yetiştirmelerine izin verilen eğitim programları ilk olarak aileyle paylaşılır. Deneyimli kadrosu ve tecrübeli kurucusu ile bir aile ortamı yaratan bu isim her zaman yanınızda olmaya devam eder. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir okul olan Esence, kurumsal olarak görevini en iyi şekilde yapmaya devam eder.

Çocuklar Esence’ye Emanet

Esence çocuk anaokulu eğitim, sağlık, beslenme, öğrenme ve diğer tüm kategorilerde çocukların en iyi şekilde öğrenmelerine destek sağlar. Günlük ders programlarına uyan uzman öğretmenler ve çocukların bilgi motor becerilerinin gelişmesine destek sağlar. Okul öncesi eğitim ilerleyen hayatın ilk basamağı olduğundan dolayı bu ana okul her şeyi titizlikle irdelemeye devam eder. Çankaya anaokulu seçeneklerinde ilk sırada olan bu isim ebeveynlerle birlikte koordineli olarak yoluna devam eder.

En Doğru Eğitimler Küçük Yaşta Başlar

Ankara’da çocukların her önemli detayı öğrenmesi için uzman öğretmenler elinden gelen tüm abayı sarf eder. Özellikle kreşte ve anaokulunda en eğitici oyunlara yer verilir. Tüm araştırmalar öncesinde yapılarak çocukların hem eğlenceli hemde öğretici zaman geçirmeleri sağlanır. Başöğretmen Ulu Önder Mustafa kemal Atatürk’ün önderliği ile verilen tüm ders ve eğitimler çocukların küçük yaşta en doğru şekilde öğrenmesine sebeptir.

Belirli bir yaş grubu öğrenci kabul eden bu anaokulu Ankara’nın en gözde semtinde yer alır. Çankaya ve Çukurambar bölgesinde yer alan Esence, branş ders fırsatlarıyla ebeveynlerin taktirini kazanır. Çocuklara yaşlarına göre verilen ders seçenekleri; Robotik kodlama, satranç, İngilizce, drama, ritim ve modern dans olarak belirtilir. Ankara Çankaya kreş fırsatlarını değerlendirmeye alın.

Çocukların Gelişiminde En Doğru Adres

Çocukların vücut ve beyin gelişimine yön veren ders ve taktikler onların daha iyi şartlarda yetişmesine neden olur. Çukurambar anaokulu olarak yanınızda olan bu isim, gözünüzün arkada kalmaması için destek sağlar. Kreş ve anaokulu seçimini yaparak çocuğunuzu güvenerek teslim edin. Belli saat aralıklarında destek olan deneyimli eğitici ekip, çocukların her alanda eksiksiz yetişmesine yardımcı olur. Fiziksel, ruhsal ve beyinsel olarak tüm alanların en sistemli şekilde gelişip değişmesi için ebeveynlerin en doğru kararı Esence ismidir.

Temizlik Ve Düzen Vazgeçilmez İlk Kural

Esence anaokulu tüm temizlik ve hijyene ekstra olarak çok dikkat eder. Özellikle pandemi sürecinde çocukların el hijyeni ve mesafe kurallarına uymaları gerektiği defalarca oyunlar eşliğinde anlatılır. Onların tedirgin olmaması için öğretmenler elinden gelen desteği sağlar. Büyük bahçe içinde ve fiziksel olarak her detayın bulunduğu bu Çankaya anaokulu anne ve babaların ilk tercihi arasında yer alır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu