Güncel

Yanar Dönemin Heyecanla Beklenen Parçalarından Biri!

Yanar Dönemin Heyecanla Beklenen Parçalarından Biri!

Dönemin genç ve popüler sanatçılarından biri olan Uğur Özçelik, son zamanlarda başarılarıyla anılıyor. Özellikle çıkışı beklenen Yanar ile beraber çok daha ön planda olacağı kesin. Çünkü hem parçadan beklenen başarı hem de hayranlarının heyecanı oldukça yukarı seviyede. Şarkının çıkmasına da oldukça az bir zaman kaldı. Büyük kitlelere hitap etmesi beklenen Yanar listeleri yerinden oynatacak gibi duruyor. Akla kazınan ve hemen herkesin bildiği, severek dinlediği parçalardan biri olması da kaçınılmaz. Çünkü parça şimdiden birçok kişi tarafından konuşuyor. Hemen herkesin gözü kulağı şarkının çıkacağı zamanda.

Sanatçı ve şarkı yazarı olan Uğur Özçelik de bu aşamada sessiz kalmıyor. Sözü ve müziği kendisine ait olan şarkının çıkış tarihi için mart ayının sonunu işaret ederken, kendisinin de yeni parçadan umutlu olduğunu görebiliyorsunuz. İçine sindiği, büyük adımlar atması için doğru bir parça olarak gördüğü Yanar, hayranları için de oldukça özel olacak gibi duruyor. Kendisine de bu konuda söz hakkı verildiğinde, “Yanar dönemimiz için altın değerinde bir parça oldu. Bizler de sizin gibi heyecanla bekliyoruz. Uğraştık, çalıştık ve değdi diyeceğimiz günler çok yakında. Yıllarca unutulmayacak ve toplu alanlarda çokça duyacağınız bir şarkı olacağından şüphe yok.” diyor. Şarkının şimdiden topladığı ilginin, yayınlanmasıyla beraber daha da artacağı kesin.

Uğur Özçelik Listeleri Sallayacak

Yirmi iki kişilik ekiple, iki farklı şehirde, üç gün süren bir çalışmayla çekilen Yanar’ın dönemin en iyi parçalarından biri olacağının garantisi genç şarkıcının başarısından geliyor. Ayrıca şarkının diğer parçalardan daha farklı olacağıyla ilgili yorumlar da yapılıyor. Uğur Özçelik, uzun zamandan bu yana aldığı eğitimler ve alanındaki tarzıyla kendinden söz ettiriyor. Parçanın bu denli büyük bir hevesle beklenmesi de herkesin heyecanını daha da arttırıyor. Birçok kişi şarkının çıkışı için büyük bir heyecan duyarken Uğur Özçelik de aynı heyecanı paylaştıklarını söylüyor. Kendisi 1990 yılında, İstanbul Kadıköy’de dünyaya gelmiş bir sanatçı olarak, hizmet verdiği alanda eğitim almıştır. Eğitimini daha başarılı olmak ve sanat camiasının hakkını vermek için aldığı da aşikâr. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na da bu yüzden giriyor. Eğitim hayatına daha detaylı girildiğinde Türk Müziği bölümünde eğitim aldığı ve birçok ünlü sanatçının back vokalliğini üstlendiği biliniyor. Hem eğitimi hem de sahne tecrübeleriyle yeteneğini daha da geliştirdiğini söylemek mümkün. Nitekim kendi single projeleri de bun sözleri kanıtlar nitelikte. Son zamanlarda çıkışı beklenen Yanar, top listelerinde büyük bir rüzgar estirecek gibi duruyor. Bugüne kadar dinledikleriniz arasında en iyilerden biri olacak olan Yanar, hayranları tarafından da bu şekilde yorumlanıyor.

Genç Şarkıcı Uğur Özçelik’in Yeni Parçası Gündemde!

Yorumculuğu ve üretkenliğiyle dikkatleri üzerine çeken Uğur Özçelik, ünlü isimlerle anılan ve eğitim kalitesine önem veren bir sanatçı. Bu yüzden temel sahne sanatlarında da başarılı bir tecrübeye sahiptir. Her zaman kalitesiyle öne çıkması, müziğe olan aşkıyla sahnelerin en sevilen isimlerinden biridir. Genç sanatçı, eski çalışmalarıyla da birçok kalbe hitap ettiğinden şimdilerde de beklenti oldukça büyüktür. Yeni şarkısının hem sanat camiasında hem de Türkçe pop sevenler arasında değeri yüksek olacak.

Uğur Özçelik Kimdir?

Alanındaki başarısıyla öne çıktığı gibi tarzıyla da kendinden söz ettiren Uğur Özçelik, kasım ayının beşinde, 1990 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, eğitim alanında oldukça başarılı bir tecrübeye sahiptir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bünyesinde müzik bölümü eğitimi almıştır. Ayrıca eğitimlerini İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde ve Akademi 35,5 içerisinde güçlendirmiştir. Oyunculuk okullarında Ayla Algan, Altan Gördüm, Vahide Perçin gibi ünlü isimlerden eğitim alma şansı yakalamıştır. Genel olarak Ses, nefes, şan, doğaçlama ve kamera önü gibi eğitimler alan Uğur Özçelik, back vokal olarak başladığı müzik eğitimini kendi single çalışmalarıyla devam ettirmektedir. Akrep burcu olan sanatçının en sevdiği renk de siyahtır. Sporla da ilgili olan Uğur Özçelik, su sporlarına olan ilgisiyle de tanınmaktadır.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu