Sponsorlu Bağlantılar

Yatta Evlilik Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi

Zarif bir akşam yemeğinden sonra, yatta yemek yiyeceksiniz, genç kız kulesinin veya Boğuk Köprüsü’nün lazer manzarasına sahip bir evlilik teklifi planlayacaksınız? Bunu sizin için düzenlediğimiz yatta evlilik teklifinin organizasyonu ile yapabilirsiniz.

Her şeyden önce, bu organizasyonda yatınız kaptanınız ve belirleyeceğiniz noktanın özel personeliyle başlar. Sonra hafif müzik ve lezzetli bir menü ile Boğaz’ın benzersiz manzarasına bakarsınız.

Yatta Evlenme Teklifi

Daha sonra, hikayelerin konusu olan genç kız kulesinin önünde bir teknede evlenme teklifi yapabilirsiniz. Veya bir lazer düğün teklif organizasyonu için daha iyi bir yer olan Boğaz Köprüsü’nü seçebilirsiniz.

İsterseniz, düğün teklifini genç kız kulesinin önünde düzenleyebilirsiniz. Bunun için, organizasyonun başlamasından yaklaşık bir saat sonra muhteşem genç kız kulesinin görüşüne ulaşmış olacağız. Ayrıca, herhangi bir soruna neden olmadan teklifiniz için ihtiyacınız olan her şeyi hazırlayacağız.

O zaman personeliniz sizi genç kızın kulesi için fotoğraf çekmek için yatın önüne davet edecektir. Şimdi yatın kafasındasınız, genç kızın kulesinin büyüleyici manzarasının önündesiniz. Bu arada, sizin için arka planda istediğiniz müziği geliştireceğiz. Son olarak, düğün teklifinizi bu kusursuz anı kullanarak yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu